Presence and movement detector

 

 

سنسورهای حرکت دارای کاربردهای فراوان در کلاس های درس، دفاتر کار، منازل و راهروهای ساختمان ها می باشند و در صورت تشخیص کوچکترین حرکتی سیستم های روشنایی، تهویه، پرده و صوت را فعال و کنترل می نمایند. این سنسورها با توجه به تعداد خروجی ها، قابلیت کنترل از راه دور، محل نصب (سقفی و دیواری)و تعداد منطقه تحت کنترل (حداکثر 5 منطقه) در بیش از 8 مدل دسته بندی می شوند.

 

 

                                                                                                                                    ARGUS Presence flush-mounted

 

 

برای سیستم M. تشخیص حضور در داخل خانه.
در صورت تشخیص کوچکترین حرکتی سیستم های روشنایی، تهویه، پرده و صوت را فعال و کنترل می نماید. ،اگر نور طبیعی کافی موجود باشد ، دستگاه سوئیچ چراغ ها و نورهای مصنوعی را خاموش می کند . تنظیمات در ساعات خاص نیز توسط ETS قابل تنظیم می باشد.

 

 

 

 

CO2 , humidity and temperature sensor

 

 

دستگاه حسگر تر کیبی برای اندازه گیری CO2 ، دما و رطوبت است که از آن برای نظارت بر کیفیت هوا در اتاق نشیمن، ادارات، مدارس، پارکینگ ها و موتورخانه ها برای کنترل سیستم های تأسیساتی استفاده می شود.

 

 

 

 

 

Weather combi-sensor

 

سنسور ترکیبی آب و هوا شامل یک سنسور باد، سنسور باران، سنسور گرگ و میش و سه حسگر روشنایی (شرق، جنوب و غرب) است.
به همراه گیرنده جدایی ناپذیر DCF77، آنتن قابلیت چرخش 45 درجه و گرم کن یکپارچه این سنسور قابلیت اتصال به 4 باند ایستگاه آب و هوا REG-K را دارد.

 

 

 

 

brightness sensor

 

 

سنسور روشنایی برای ضبط و ارزیابی روشنایی مورد نیاز کاربرد دارد. روشنایی از طریق یک دیود فوتوالکتریک ثبت و به صورت الکترونیکی به یک سیگنال خروجی آنالوگ 0 تا 10 ولت تبدیل می کند.

 

 

 

 

Rain sensor

 

 

این سنسور برای ثبت و ارزشیابی میزان بارش باران استفاده می شود.
تقریبا پس از پایان بارش باران به کمک یک گرم کن میزان بارندگی را ثبت می کند . این گرم کن به بیش از 24 ولت نیاز دارد.