طراحی و نظارت تأسیسات برق

دارنده گواهی پایه یک طراحی و نظارت تأسیسات برق از وزارت مسکن و شهرسازی

طراحی و نظارت تأسیسات مکانیک

دارنده گواهی پایه یک طراحی و نظارت تأسیسات مکانیک از وزارت مسکن و شهرسازی

اتوماسیون ساختمانی

برنامه‌نویسی و اجرای سیستم‌های اتوماسیون ساختمانی و خانه هوشند مبتنی بر پروتکل KNX، پروتکل SIP و دیگر پروتکل‌های موجود

مشاوره و مدیریت پیمان

اجرای پروژه‌های صنعتی و ساختمانی بزرگ مقیاس در قالب مدیریت پیمان و یا ارائه خدمات مشاوره در حوزه برق و مکانیک

شرکت
بهراد نقش جهان

درباره ما

به سرعت تجارت نوآوری

شركت بهراد نقش جهان در تير ماه 1369 با هدف ارائه خدمات فني و مهندسي در زمينه تأسيسات برق و مكانيك و انجام پروژه هاي اتوماسيون صنعتي تأسیس شد. از پروژه‌های انجام شده در این حوزه می‌توان طراحی تأسیسات برق و مکانیک فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان و هم‌چنین طراحی تأسیسات برق مجتمع تجاری فرهنگی سیتی‌سنتر، پارک آبی سپاهان‌شهر و ساختمان جهان‌نما را نام برد. با گذشت یک دهه و توسعه مجموعه، شرکت به عنوان مدیر پیمان و مشاور نیز در پروژه‌های صنعتی مشارکت نمود. از جمله پروژه‌های انجام شده در این حوزه نیز می‌توان به همکاری با پتروشیمی رجال، گروه صنعتی همگام خودرو آسیا، کارخانه رسول ماشین و شرکت تولیدی رعد به عنوان مدیر اجرایی پروژه اشاره کرد.

از سال 1382 شرکت در زمینه اتوماسیون ساختمانی نیز فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه، بر اساس توافق‌نامه همکاری با بخش اتوماسیون ساختمانی شرکت Schneider Electric، فعالیت‌های خود در زمینه اتوماسیون ساختمانی را بر روی پروتکل KNX متمرکز نمود. با گسترش فعالیت‌ها در این زمینه و گذراندن دوره‌های تخصصی، شرکت موفق به اخذ گواهی سطح پیشرفته و گواهی سطح مربی‌گری پروتکل KNX از مؤسسه بین‌المللی KNX شد و پروژه‌های متعددی در زمینه اتوماسیون ساختمانی مبتنی بر پروتکل KNX را اجرا کرد. در سال‌های اخیر و در راستای گسترش طیف خدمات مهندسی در زمینه اتوماسیون ساختمانی، این شرکت تجهیزات نام‌های تجاری مختلف و پروتکل‌های دیگری علاوه بر پروتکل KNX را نیز به سبد محصولات و خدمات خود افزوده‌است تا پاسخ‌گوی نیازها و سلایق مختلف باشد.

با کسب تجربه‌های ارزشمند در طول سالیان متمادی و هم‌چنین آشنایی با ذائقه و سلیقه کارفرمایان محترم، شرکت بهراد نقش جهان در حال حاضر آماده ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات فنی مهندسی در حوزه‌های طراحی و نظارت بر تأسیسات برق و مکانیک، مشاوره و مدیریت پیمان پروژه‌های صنعتی و اتوماسیون ساختمانی است.

اولین شرکت در حوزه اتوماسیون ساختمان مبتنی بر پروتکل KNX در استان اصفهان

دارنده گواهی‌نامه سطح پیشرفته و سطح مربی‌گری مربوط به خدمات فنی مهندسی پروتکل KNX

انواع
پروژه ها

پروژه ساختمانی

خدمات قابل ارائه در این پروژه‌ها از دو بخش عمده تشکیل می‌شود. بخش اول طراحی و نظارت بر تأسیسات برق و مکانیک است که به طراحی نقشه‌های برق و مکانیک ساختمان و نظارت بر حسن اجرای آن‌ها می‌پردازد. بخش دوم مربوط به برنامه‌نویسی و اجرای سیستم‌های اتوماسیون ساختمانی و خانه هوشمند است. این بخش شامل کنترل سیستم‌های تهویه، روشنایی، پرده برقی، اینترکام و در باز کن، دوربین‌های نظارتی تحت شبکه و ایجاد دسترسی از راه دور از طریق اینترنت برای کنترل این سیستم‌‌ها و نظارت بر آن‌ها است.

پروژه صنعتی

در این دسته از پروژه‌ها، شرکت در قالب مشاور یا مدیر پیمان مشارکت می‌کند. برای مدیریت پیمان پروژه‌های صنعتی، تیمی از مهندسان و نیروی‌های فنی موردنیاز توسط شرکت تشکیل می‌شود تا بازوان اجزایی مجموعه در انجام پروژه باشند. برای مشاوره پروژه‌های صنعتی نیز، شرکت با در اختیار داشتن نیروهای متخصص، خدمات مشاوره فنی در حوزه تأسیسات برق و مکانیک راائه می‌نماید.

تنوع
نام های تجاری

تاریخچه
شرکت

1380

آغاز کار شرکت

شرکت بهراد نقض جهان از سال 1380 کار خود را آغاز کرد

1380

آغاز کار شرکت

شرکت بهراد نقض جهان از سال 1380 کار خود را آغاز کرد

1380

آغاز کار شرکت

شرکت بهراد نقض جهان از سال 1380 کار خود را آغاز کرد

1380

آغاز کار شرکت

شرکت بهراد نقض جهان از سال 1380 کار خود را آغاز کرد

اعضای
شرکت ما

ما یاد گرفته ایم که حرفه ای باشیم